„Stark“ kompanija yra lyderiaujanti seifų gamintoja Europoje. Ši kompanija buvo pirmoji nuo 1990 metų pradėjusi naudoti labai tikslią “High tech” lazerinę technologiją seifų gamyboje. Ši technologija leido pasiekti, kad tarpas tarp seifo durelių ir korpuso būtų tik 0,2mm. Seifo vyriai su savaime susitepančia bronzine įvore yra paslėpti seifo viduje, įsilaužimui atsparioje vietoje. Speciali vyrio konstrukcija leidžia pilnai atidaryti seifo dureles. Durelės, priklausomai nuo seifo modelio, gali būti fiksuojamos 18-22 mm. nikeliuotais kaiščiais viena arba trimis kryptimis. Seifai patikimai rakinami mechanine arba motorine spyna. Jie nudažyti epoksidiniais milteliniais dažais, naudojant aukštos technologijos dvigubą dažymą,

Prieš renkantis seifą reikia nuspręsti ką saugosime. Brangenybėms saugoti tiks ir nedidelis seifas. Jeigu planuojate seife saugoti dokumentus ar nešiojamąjį kompiuterį, jums prireiks didesnio seifo. Prieš pasirenkant svarbu išsimatuoti vietą, kurioje bus statomas seifas.

Sieninis seifas – tvirtinamas į angą sienoje. Taip montuojamas seifas užima mažai vietos, jį lengviau paslėpti. Jis tvirtai tvirtinasi sienoje. Trūkumas – ruošiant vietą seifui reikalingi papildomi paruošiamieji darbai, ertmės sienoje darymas, apdaila.

Baldinis seifas – tvirtinamas varžtais prie grindų arba sienos, todėl parenkant vietą reikia tai numatyti. Seifas gali būti dedamas į lentynas ar paslepiamas baldinėmis durelėmis. Privalumas – lengva rasti tinkamą vietą. Trūkumas – užima vietą ir yra lengviau pastebimas.

Seifas rakinamas mechanine spyna. Toks seifas būna pigesnis lyginant su motorine spyna. Trūkumas – raktą reikia nešiotis su savimi, saugoti. Jis gali buti nukopijuotas.

Seifas rakinamas elektrine-motorine spyna. Tokio tipo seifas yra brangesnis lyginant su mechaniniu užraktu. Privalumas – nereikia rakto, kurį reikėtų saugoti. Spynos kodą galima lengvai pasikeisti. Trūkumas –retai, bet reikia keisti spynos bateriją. Išsikrovus baterijai yra avarinio atidarymo raktas.

Seifas yra perkamas, kaip papildoma apsauga siekiant apsaugoti brangiausią savo turtą, tad svarbu atkreipti dėmesį, kur jis buvo pagamintas (nerekomenduojame seifų pagamintų Azijos regiono šalyse), taip pat reikia įsitikinti, kad gaminys turi reikiamas garantijas ir suteikiamas pogarantinis aptarnavimas.