Apie mus

Esame viena didžiausių įmonių, plėtojančių mažmeninę ir didmeninę prekybą durų bei vartų furnitūra.

Įsikūrėme jau 1995 metais ir veikiame didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, kur įsteigta pagrindinė bendrovės būstinė. Sėkmingai žengiame ir į kitų šalių rinkas – produkciją per partnerius platiname Latvijoje (Rygoje). Visada stabiliai augame – gerų rezultatų siekiame kartu su profesionalia darbuotojų komanda, nuolatos plėsdami ir atnaujindami prekių asortimentą bei teikdami vis daugiau įvairių kokybiškų paslaugų. Džiaugiamės, kad mūsų produkcija jau gerai pažįstama ir plačiai naudojama, todėl stengiamės rasti naujų partnerių ir palaikyti ryšius su gamintojais, statybų organizacijomis, architektais, dizaineriais, projektuotojais ir individualiais užsakovais.

Plėtojame mažmeninę ir didmeninę prekybą durų ir vartų furnitūra. Tokia jau nuo pat pradžių buvo mūsų įmonės veiklos kryptis, tad dabar, įgiję patirties, galime Jums pasiūlyti labai platų ir specifinį prekių asortimentą. Parduodame tiktai kokybišką žinomų gamintojų produkciją. Užtikriname, kad UAB „Vairema“ salonuose architektai, interjero dizaineriai, statybininkai, durų ir langų gamintojai bei kiti vartotojai gali rasti visko, ko reikia saugiam bei estetiškam butui, namui ar biurui įrengti.

Taip pat specializuojamės ir sisteminių užraktų (vadinamųjų „Master Key“ – vieno rakto sistemų), dažnai įrengiamų viešbučiuose, dideliuose gamybiniuose, pramoniniuose, administraciniuose pastatuose bei pastatų grupėse, kūrime ir diegime.

Sėkmingai dalyvaujame įgyvendinant statybinius projektus visoje Lietuvoje: AB “Mažeikių nafta”, “Swedbank” AB, AB “Rytų skirstomieji tinklai”, AB “Lietuvos energija”, Kauno prisikėlimo bažnyčia, prestižinių butų kompleksas “Taurakalnio perlas”.

Tiekiame labai įvairią aukštos kokybės durų ir langų furnitūrą, skirtą tiek medinėms ir faneruotoms, tiek metalinėms durims gaminti. Didžioji produkcijos dalis atitinka Lietuvos ir Europos kokybės saugumo reikalavimus ir yra sertifikuota pagal ISO standartus.

Nuo 2007 m. specializuojamės vartų furnitūros bei vartų automatikos srityje. Atstovaujame žinomus Italijos gamintojus „BFT“, „NICE“ bei „Combiarialdo“. Per ilgą laiką sukaupėme didelę patirtį, todėl galime pirkėjams suteikti tiek techninį palaikymą, tiek konsultacijas visoje Lietuvoje.

Mes atstovaujame

Importuojame įvairius gaminius ir turime išskirtines teises platinti garsiausių pasaulio spynų, rankenų, vyrių ir kitos durų furnitūros gamintojų produkciją. Atstovaujame Suomijos įmonei „Abloy“ Oy, kuri yra užraktų ir durų priedų gamybos lyderis visame pasaulyje. Su „Abloy“ produkcija sprendžiame rakinimo problemas įvairiausiose srityse. Tai darome remdamiesi ilgalaike gamybos ir tyrimų patirtimi, klientų keliamais reikalavimais bei veiklos tikslais. Be to, turime išskirtines teises platinti Italijos, Ispanijos, Vokietijos, Olandijos gamintojų – „dnd-Martinelli“, „AGB“, „Securemme“, „Combiarialdo“, „iNOVO“ ir kitų žinomų prekinių ženklų produktus Lietuvoje.

Kompanija „Abloy Oy“ – viena pagrindinių Skandinavijos spynų, rakinimo sistemų, rankenų ir durų furnitūros gamintojų. Tai elektromechaninių spynų technologijos ir gaminių plėtros srityje pirmaujanti įmonė. „Abloy Oy“ priklauso „ASSA Abloy“ grupei, kuri yra didžiausias koncernas, jungiantis įmones, gaminančias spynas, rakinimo sistemas ir durų furnitūrą.

Labai platus “Abloy” gaminių asortimentas – mechaninių spynų korpusai, skirtingi cilindrai  medinėms ir profilinėms durims, elektromechaninių spynų korpusai, durų pritraukėjai, rankenos ir durų furnitūra, durų automatikos įrenginiai, industrinės įrengimų spynos, pakabinamos spynos ir biuro baldų spynos. Visa tai galima pritaikyti biurų pastatams, individualiems ir daugiabučiams namams, mokykloms, ligoninėms, prekybos centrams, pramonės ir specialiosios paskirties pastatams, taip pat tokiems pastatams, kuriuose reikia įvairaus tipo spynų ir rakinimo sistemų.

„Abloy Oy“  turi ilgalaikę patirtį ir istoriją. Įmonės vystyme galima išskirti tokius etapus:

1907 m. Emil Henriksson atrado diskinio mechanizmo cilindrą.
1918 m. įsteigta „Ab Låsfabriken Lukkotehdas Oy“.
1919 m. įsteigta „Ab Lukko Oy“.
1923 m. „Kone ir Silta“ nusipirko „Ab Lukko Oy“.
1936 m. „Kone ir Silta Oy“ perėjo „Wärtsila“ nuosavybėn.
1968 m. pradėjo dirbti „Joensuu“ gamykla.
1988 m. „Primo Oy“ perėjo „Wärtsila“ nuosavybėn.
1990 m. veiklą pradėjo „Abloy Oy“.
1994 m. „Abloy Oy“ prisijungė prie „ASSA Abloy“ koncerno.
1997 m. darbą pradėjo nauja durų pritraukėjų gamykla „Joensuu“.

Daugiau informacijos rasite čia.


„AGB“ – „Alban Giacomo Spa“
buvo įkurta 1947 m. Kompanija turi daugiau nei 300 darbuotojų, užima daugiau nei 40 000 kvadratinių metrų teritoriją ir yra įtraukę 20 000 gaminių į savo katalogą, tad gali patenkinti bet kokius poreikius durų ir langų technikos srityje. Nuo 1996 m. bendrovė atestuota pagal ISO9001:94, o 2004 m., toliau vystantis ISO 9001 standartui, gavo ISO9001:2000 atestaciją. Daugelis medienos prekių, PVC-U ar kombinuotų durų ir langų gamintojų tiek Italijoje, tiek ir užsienyje yra bendrovės partneriai.

„AGB“ suvokia technologijų pažangos svarbą ir gausiai investuoja į naujų produktų tyrimus ir plėtrą. Naujausiam „AGB“ sandėliavimo procesui naudojama moderniausia įranga ir technologijos užtikrina greitą bei tikslią sistemą.

Sekdamas savo tėvo, Giacomo Alban, pėdomis 1947 m. p. Antonio, pradėjo gaminti vyrius sunkiems plieniniams vartams ir medinių durų aksesuarus. 1953 m. p. Antonio įkūrė nedidelę gamyklą ir pradėjo bendradarbiauti su p. Giorgio Alban administravimo ir komercinės veiklos srityje.

1968 m. „AGB“ būstinė buvo perkelta į Romano d’Ezzelino, kur ir įsikūrė „Alban Giacomo Spa“. Nuo to momento, nuolat investuodama į gamybos fabrikus bei žmogiškuosius išteklius, įmonė tapo modernia pramonės kompanija bei langų ir durų technikos rinkos lydere Italijoje. „AGB“ norėdama išlikti konkurencinga rinkoje, atsižvelgia į savo produktų, organizavimo ir paslaugų, pradedant tyrimais ir baigiant pagalbos teikimo ir po pardavimo, kokybę. Poreikis siekti geriausio atsispindi nuolatiniuose reiklių bei skirtingų tipų klientų tyrimuose. Tai privedė „AGB“ prie bendrų kokybės tyrimų, kurie tapo bet kurios įmonės darbiniu metodu ir atsiradimo prielaida.

Daugiau informacijos rasite čia.

„Securemme“ –  firma, kuri specializuojasi durų užraktų ir durų aksesuarų gamybos srityje. Moderni ir automatizuota gamyba tvirtai laikosi savo įsipareigojimo sutvirtinti ir išlaikyti gyvą tradiciją, pradėtą dar 1967 m.

Įsipareigojimo, kurį šiandien toliau vykdo antroji šeimos verslininkų karta, tikslas yra gaminti produktus, pažymėtus ženklu „pagamintas Italijoje“ –pasižyminčius funkcionalumu, saugumu, puikiu dizainu ir patikimumu. Naujas gamyklos pastatas, esantis greta dviejų jau anksčiau buvusių gamyklų, padidino vidaus gamybinį plotą iki 5 000 kvadratinių metrų ir su didesniu, nauju bei kvalifikuotu personalu „Securemme“ sustiprino savo skyrius visuose lygmenyse.

„Securemme“ tikslas yra gaminti durų apsauginius užraktus ir aksesuarus išskirtinai tik Italijoje, laikantis 2000 VISION gairių, kurios sertifikuoja gamybos procesą, taikant griežtą produkto kontrolę kiekviename etape. Proceso, produkto bei santykių kokybė yra trys esminiai principai, kurie sudaro „Securemme“ taikomos vystymosi strategijos pagrindą, siekiant suderinti produktų eksploatacines savybes su rūpinimusi klientais.

Tik po testavimo produktas yra pristatomas klientams, garantuojant, kad vis produktai bus absoliučiai identiški testuotam modeliui ir, kad produktai yra patikrinti atsparumo ir apsaugos nuo įsilaužimo testais. Tyrimai atlieka ypatingai svarbų vaidmenį siekiant kompanijos tikslų bei norint išlaikyti konkurencingumą.

„Securemme“ tyrimai ir plėtra yra orientuoti į komponentų ir naujoviškų medžiagų pažinimą, naujų produktų rūšių paiešką. Tyrimai vykdomi ne tik pagal specifinius įmonės klientų reikalavimus, bet taip pat ir numatant rinkos poreikių vystymąsi. Tai ir leido „Securemme“ pastaraisiais metais įeiti į elektronikos srities rinką.

Tinkamas informacijos tvarkymas ir perdavimas, išvystyti atsižvelgiant į klientų pasiūlymus, sudarė sąlygas darbuotojams siekti svarbių patobulinimų ir naujovių.

Daugiau informacijos rasite čia.

„FMN Martinelli“ įkurta 1968 m. Valle Sabbia, Šiaurės Italijos regione, kuris tradiciškai yra išlaikęs savo kompetenciją ir aistrą lietiems žalvario gaminiams. Gamykla užima 10 000 kvadratinių metrų plotą, kur organizuojamas darbas, dėmesį sutelkiant į našumą ir saugumą. Nuodugnūs tyrimai ir nuolatinis siekimas pagerinti produktų kokybę yra kiekvieno sprendimo pagrindas, pradedant nuo detalaus planavimo ir atsakingo kokybiškų žaliavų parinkimo bei visų kitų darbo etapų. Remiantis abiem šiais kriterijais buvo sukurtos durų rankenų, apimančių tiek klasikinius, tiek ir šiuolaikinius elementus, gamybos linijos. Kvalifikuoto personalo, sumanios komunikacijos ir našios produktų distribucijos teikiami privalumai leido įgyti populiarumą ir pasitikėjimą tarp tarptautinių klientų, kurie dalinasi ir supranta įmonės vertybes.

Įmonės naujoviškumas puikiai pasireiškia „dnd“ linija (angl. diffusion of new design – naujo dizaino paplitimo) bei vidiniu susiskaidymu, kuris atsirado kaip natūralus atsakas į rinkos poreikius, kylančius jai vystantis. „dnd“ yra naujos krypties bei įmonės įsipareigojimo dizaino ir kokybės reikalavimams rodiklis

Daugiau informacijos rasite čia.

„Manital“ „pagaminta Italijoje“ ženklu pažymėtas rankenų gamintojas. Įmonę 1990m. įkurė Luigi Bigoloni, kuris sukūrė verslo filosofijos ir strategijos pagrindą – aistrą dizainui ir meilę detalėms.

Jau nuo pat įmonės įkūrimo, dėką Itališkos kokybės, dizaino, noro eksperimentuoti bei diegti naujoves derinio, „Manital“ tapo viena pirmaujančių durų ir langų rankenų gamintoja.

Daugiau informacijos rasite čia.

„Combiarialdo“ yra istorija apie įmonę, kuri sugebėjo savo meistriškumą paversti modernia tarptautine realybe, kurioje naujosios technologijos ir rūpinimasis klientu sukūrė sėkmę, gyvenančią tūkstančiuose pramoninių kompleksų. Diena iš dienos pasaulis atveria duris su „Combiarialdo“.

Platus komponentų pasirinkimas bet kokio tipo vartams ar industrinėms durims yra trisdešimties metų patirties ir pažangios, integruotos gamybos rezultatas. Įmonė garantuoja patį tiksliausią, profesionaliausią ir patikimiausią sprendimą net ir patiems sudėtingiausiems reikalavimams.

Daugiau informacijos rasite čia.

Šiandien „BFT“ vykdo veiklą visame pasaulyje, turi 20 filialų ir daugiau nei 530 platintojų, veikiančių daugiau nei 120 valstybių. Bendrovė įkurta 1981 m. turint tikslą padėti klientams bet kuriuo metu ir orientuotis į tuos, kurie naudoja jų produktus. Pažangūs vartų automatikos ir prieigos valdymo sprendimai, pasižymintys unikaliomis ir išskirtinėmis savybėmis, bet tuo pačiu – paprasti, prieinami ir pritaikyti žmonėms. Naujos kartos technologija, kuri sukurta bendram labui – ir montuotojams, ir naudotojams.

Daugiau informacijos rasite čia.

„iNOVO“ specializuojasi aukštos kokybės durų ir langų įrangos, tokios kaip rankenos, spynos, vyriai ir kiti architektūriniai gaminiai, parduodami pagal „InovoTM“ prekės ženklą. Bendrovės klientai yra iš Europos rinkų, reikalaujančių tik aukščiausios kokybės produktų.

Daugiau informacijos rasite čia.

„Villes“ 1945m. įkūrė p. Villa Pietro Paolo. Nuo tos akimirkos kompanija užsiima ir tobulina metalų gamybą. Per ilgus darbo metus įmonė įgijo daug svarbios ir vertinamos techninės patirties įvairiuose sektoriuose.

Visi „Villes“ produkai yra planuojami ir realizuojami įmonės viduje. Kompanija naudoja tik aukštos kokybės medžiagas ir ilgaamžiškumui pritaikytas technologijas.

Daugiau informacijos rasite čia.

„C.C.E.“„Costruzioni Chiusure Ermetiche Srl“ – buvo įkurta 1980 m. ir pradėjo gaminti išsiskleidžiančius, automatinius durų slenksčius, kurie apsaugo nuo erzinančių trupinių, vėjo ir triukšmo, patenkančių pro durų apačią. Didelį pasisekimą garantavo gaminio naudingumas bei jo gamybai pritaikytos naujosios technologijos.

Automatinių durų slenksčių gamintoja laikui bėgant įkūrė ir saugos sistemų sektorių, kuriame pradėjo gaminti spaudimui jautrius durų kraštus, kad automatinės durys būtų apsaugotos. Naujausių standartų laikymasis ir kokybiškų žaliavų naudojimais greitai tapo „C.C.E.“  vardo atitikmeniu. Įmonės gaminami spaudimui jautrūs durų kraštai yra vertinami kaip vieni geriausių rinkoje.

Daugiau informacijos rasite čia.