Meist

Esame viena didžiausių įmonių, plėtojančių mažmeninę ir didmeninę prekybą durų bei vartų furnitūra.

Meie ettevõte on asutatud 1995 aastal, tegutseme suuremates Läti ja Leedu linnades – Riias, Vilniuses, Panevežises, Klaipedas ja Šiauliais, kus on meie osakonnad. Oleme edukalt jõudnud ka teistesse riikidesse –  äripartnerite kaudu alustasime oma kaupade turustamist Eestis. Meie ettevõtte kasv on olnud stabiilne – tänu professionaalsele personalile oleme saavutanud häid tulemusi, pidevalt uuendades ja laiendades kaupade sortimenti ja teenuste liike, tõstes nende kvaliteeti.  Eduka tegevuse tulemusena meie kaubad ja teenused on juba laialdaselt tuntud ja kasutusel. Püüame leida uusi ja säilitada sidemeid juba olemasolevate äripartneritega – tootmisettevõtetega, ehitusorganisatsioonidega, arhitektidega, disaineritega, projekteerijatega, individuaaltellijatega.

Pidevalt laiendame uste ja väravate ning nende manuste ja tarvikute hulgi- ja jaemüüki. See oli meie ettevõtte põhieesmärk juba alates meie tegevuse algusest ning nüüd, omades juba vajalikke kogemusi, saame Teile pakkuda väga laias valikus spetsiifilisi kaupu. Turustame ainult hästi tuntute firmade poolt valmistatuid  tooteid. Püüame tagada seda, et UAB „Vairema“ salongides arhitektid, interjööri kujundajad, ehitusmeistrid, uste ja akende valmistajad   ning kõik muud kliendid leiaksid kõiki vajalikke kaupu  turvalise ja esteetilise korteri, maja või büroo sisustamiseks.

Oleme spetsialiseerunud ka samakesksete lukkude  (Master Key“  – ühevõtme lukustus) paigaldamisele hotellides, suuremates asutustes, tööstusettevõtetes,    administratiivhoonetes ja mujal.

Oleme edukalt ellu viinud ehitusprojekte kogu Leedus: sellistes  suurettevõtetes nagu AB „Mažeikių nafta“, „Swedbank“ AB, AB „Ida jaotusvõrgud“, AB „Leedu Energia“, Kaunase Kristuse Ülesärkamise Kirik, Vilniuse prestiižiliste elumajade kompleks „Taurakalnise pärlid“.

Tarnime laias valikus kõrgekvaliteetseid tarvikuid puidust või vineerist akende ja uste, metalluste valmistamiseks. Suurem osa nendest toodetest vastavad Leedu ja Euroopa Liidu turvalisuse nõuetele ning on sertifitseeritud vastavalt ISO standarditele.

Alates 2007 a. oleme spetsialiseerunud veel hooviväravate tarvikute ja väravate  automaatika valdkonnas. Esindame selliseid tuntuid Itaalia ettevõtteid nagu  „BFT“, „NICE“ ja „Combiarialdo“. Pikaajaliste kogemuste abil saame tarbijatele osutada tehnilist abi ja anda konsultatsioone selles valdkonnas.

Meie esindame

Impordime erinevaid tooteid, meil on ainuõigus levitada maailma kõige kuulsamate firmade ukselukke, ukselinke ja käepidemeid, hingesid  ja muid nende juurde kuuluvaid tarvikuid. Esindame Soome ettevõtet „Abloy“ Oy,  kes on lukkude ja nende tarvikute tootmise liider kogu maailmas. „Abloy“  toodetega lahendame kõik lukustamisega seotud probleemid kõikides valdkondades, tuginedes pikaajalisele tootmise ja uuringute kogemustele, klientide poolt kehtestatud nõudmistele, tegevuse eesmärkidele. Meil on samuti ainuõigused levitada  Itaalia, Hispaania, Saksamaa, Hollandi tootjaid- „dnd-Martinelli“, „AGB“, „Securemme“, „Combiarialdo“, „iNOVO“ ja teiste tuntute kaubamärkide tooteid Leedus ja Lätis.

Kompanija „Abloy Oy“ – viena pagrindinių Skandinavijos spynų, rakinimo sistemų, rankenų ir durų furnitūros gamintojų. Tai elektromechaninių spynų technologijos ir gaminių plėtros srityje pirmaujanti įmonė. „Abloy Oy“ priklauso „ASSA Abloy“ grupei, kuri yra didžiausias koncernas, jungiantis įmones, gaminančias spynas, rakinimo sistemas ir durų furnitūrą.

Labai platus “Abloy” gaminių asortimentas – mechaninių spynų korpusai, skirtingi cilindrai  medinėms ir profilinėms durims, elektromechaninių spynų korpusai, durų pritraukėjai, rankenos ir durų furnitūra, durų automatikos įrenginiai, industrinės įrengimų spynos, pakabinamos spynos ir biuro baldų spynos. Visa tai galima pritaikyti biurų pastatams, individualiems ir daugiabučiams namams, mokykloms, ligoninėms, prekybos centrams, pramonės ir specialiosios paskirties pastatams, taip pat tokiems pastatams, kuriuose reikia įvairaus tipo spynų ir rakinimo sistemų.

„Abloy Oy“  turi ilgalaikę patirtį ir istoriją. Įmonės vystyme galima išskirti tokius etapus:

1907 m. Emil Henriksson atrado diskinio mechanizmo cilindrą.
1918 m. įsteigta „Ab Låsfabriken Lukkotehdas Oy“.
1919 m. įsteigta „Ab Lukko Oy“.
1923 m. „Kone ir Silta“ nusipirko „Ab Lukko Oy“.
1936 m. „Kone ir Silta Oy“ perėjo „Wärtsila“ nuosavybėn.
1968 m. pradėjo dirbti „Joensuu“ gamykla.
1988 m. „Primo Oy“ perėjo „Wärtsila“ nuosavybėn.
1990 m. veiklą pradėjo „Abloy Oy“.
1994 m. „Abloy Oy“ prisijungė prie „ASSA Abloy“ koncerno.
1997 m. darbą pradėjo nauja durų pritraukėjų gamykla „Joensuu“.

Daugiau informacijos rasite čia.


„AGB“ – „Alban Giacomo Spa“
buvo įkurta 1947 m. Kompanija turi daugiau nei 300 darbuotojų, užima daugiau nei 40 000 kvadratinių metrų teritoriją ir yra įtraukę 20 000 gaminių į savo katalogą, tad gali patenkinti bet kokius poreikius durų ir langų technikos srityje. Nuo 1996 m. bendrovė atestuota pagal ISO9001:94, o 2004 m., toliau vystantis ISO 9001 standartui, gavo ISO9001:2000 atestaciją. Daugelis medienos prekių, PVC-U ar kombinuotų durų ir langų gamintojų tiek Italijoje, tiek ir užsienyje yra bendrovės partneriai.

„AGB“ suvokia technologijų pažangos svarbą ir gausiai investuoja į naujų produktų tyrimus ir plėtrą. Naujausiam „AGB“ sandėliavimo procesui naudojama moderniausia įranga ir technologijos užtikrina greitą bei tikslią sistemą.

Sekdamas savo tėvo, Giacomo Alban, pėdomis 1947 m. p. Antonio, pradėjo gaminti vyrius sunkiems plieniniams vartams ir medinių durų aksesuarus. 1953 m. p. Antonio įkūrė nedidelę gamyklą ir pradėjo bendradarbiauti su p. Giorgio Alban administravimo ir komercinės veiklos srityje.

1968 m. „AGB“ būstinė buvo perkelta į Romano d’Ezzelino, kur ir įsikūrė „Alban Giacomo Spa“. Nuo to momento, nuolat investuodama į gamybos fabrikus bei žmogiškuosius išteklius, įmonė tapo modernia pramonės kompanija bei langų ir durų technikos rinkos lydere Italijoje. „AGB“ norėdama išlikti konkurencinga rinkoje, atsižvelgia į savo produktų, organizavimo ir paslaugų, pradedant tyrimais ir baigiant pagalbos teikimo ir po pardavimo, kokybę. Poreikis siekti geriausio atsispindi nuolatiniuose reiklių bei skirtingų tipų klientų tyrimuose. Tai privedė „AGB“ prie bendrų kokybės tyrimų, kurie tapo bet kurios įmonės darbiniu metodu ir atsiradimo prielaida.

Daugiau informacijos rasite čia.

„Securemme“ –  firma, kuri specializuojasi durų užraktų ir durų aksesuarų gamybos srityje. Moderni ir automatizuota gamyba tvirtai laikosi savo įsipareigojimo sutvirtinti ir išlaikyti gyvą tradiciją, pradėtą dar 1967 m.

Įsipareigojimo, kurį šiandien toliau vykdo antroji šeimos verslininkų karta, tikslas yra gaminti produktus, pažymėtus ženklu „pagamintas Italijoje“ –pasižyminčius funkcionalumu, saugumu, puikiu dizainu ir patikimumu. Naujas gamyklos pastatas, esantis greta dviejų jau anksčiau buvusių gamyklų, padidino vidaus gamybinį plotą iki 5 000 kvadratinių metrų ir su didesniu, nauju bei kvalifikuotu personalu „Securemme“ sustiprino savo skyrius visuose lygmenyse.

„Securemme“ tikslas yra gaminti durų apsauginius užraktus ir aksesuarus išskirtinai tik Italijoje, laikantis 2000 VISION gairių, kurios sertifikuoja gamybos procesą, taikant griežtą produkto kontrolę kiekviename etape. Proceso, produkto bei santykių kokybė yra trys esminiai principai, kurie sudaro „Securemme“ taikomos vystymosi strategijos pagrindą, siekiant suderinti produktų eksploatacines savybes su rūpinimusi klientais.

Tik po testavimo produktas yra pristatomas klientams, garantuojant, kad vis produktai bus absoliučiai identiški testuotam modeliui ir, kad produktai yra patikrinti atsparumo ir apsaugos nuo įsilaužimo testais. Tyrimai atlieka ypatingai svarbų vaidmenį siekiant kompanijos tikslų bei norint išlaikyti konkurencingumą.

„Securemme“ tyrimai ir plėtra yra orientuoti į komponentų ir naujoviškų medžiagų pažinimą, naujų produktų rūšių paiešką. Tyrimai vykdomi ne tik pagal specifinius įmonės klientų reikalavimus, bet taip pat ir numatant rinkos poreikių vystymąsi. Tai ir leido „Securemme“ pastaraisiais metais įeiti į elektronikos srities rinką.

Tinkamas informacijos tvarkymas ir perdavimas, išvystyti atsižvelgiant į klientų pasiūlymus, sudarė sąlygas darbuotojams siekti svarbių patobulinimų ir naujovių.

Daugiau informacijos rasite čia.

„FMN Martinelli“ įkurta 1968 m. Valle Sabbia, Šiaurės Italijos regione, kuris tradiciškai yra išlaikęs savo kompetenciją ir aistrą lietiems žalvario gaminiams. Gamykla užima 10 000 kvadratinių metrų plotą, kur organizuojamas darbas, dėmesį sutelkiant į našumą ir saugumą. Nuodugnūs tyrimai ir nuolatinis siekimas pagerinti produktų kokybę yra kiekvieno sprendimo pagrindas, pradedant nuo detalaus planavimo ir atsakingo kokybiškų žaliavų parinkimo bei visų kitų darbo etapų. Remiantis abiem šiais kriterijais buvo sukurtos durų rankenų, apimančių tiek klasikinius, tiek ir šiuolaikinius elementus, gamybos linijos. Kvalifikuoto personalo, sumanios komunikacijos ir našios produktų distribucijos teikiami privalumai leido įgyti populiarumą ir pasitikėjimą tarp tarptautinių klientų, kurie dalinasi ir supranta įmonės vertybes.

Įmonės naujoviškumas puikiai pasireiškia „dnd“ linija (angl. diffusion of new design – naujo dizaino paplitimo) bei vidiniu susiskaidymu, kuris atsirado kaip natūralus atsakas į rinkos poreikius, kylančius jai vystantis. „dnd“ yra naujos krypties bei įmonės įsipareigojimo dizaino ir kokybės reikalavimams rodiklis

Daugiau informacijos rasite čia.

„Manital“ „pagaminta Italijoje“ ženklu pažymėtas rankenų gamintojas. Įmonę 1990m. įkurė Luigi Bigoloni, kuris sukūrė verslo filosofijos ir strategijos pagrindą – aistrą dizainui ir meilę detalėms.

Jau nuo pat įmonės įkūrimo, dėką Itališkos kokybės, dizaino, noro eksperimentuoti bei diegti naujoves derinio, „Manital“ tapo viena pirmaujančių durų ir langų rankenų gamintoja.

Daugiau informacijos rasite čia.

„Combiarialdo“ yra istorija apie įmonę, kuri sugebėjo savo meistriškumą paversti modernia tarptautine realybe, kurioje naujosios technologijos ir rūpinimasis klientu sukūrė sėkmę, gyvenančią tūkstančiuose pramoninių kompleksų. Diena iš dienos pasaulis atveria duris su „Combiarialdo“.

Platus komponentų pasirinkimas bet kokio tipo vartams ar industrinėms durims yra trisdešimties metų patirties ir pažangios, integruotos gamybos rezultatas. Įmonė garantuoja patį tiksliausią, profesionaliausią ir patikimiausią sprendimą net ir patiems sudėtingiausiems reikalavimams.

Daugiau informacijos rasite čia.

Šiandien „BFT“ vykdo veiklą visame pasaulyje, turi 20 filialų ir daugiau nei 530 platintojų, veikiančių daugiau nei 120 valstybių. Bendrovė įkurta 1981 m. turint tikslą padėti klientams bet kuriuo metu ir orientuotis į tuos, kurie naudoja jų produktus. Pažangūs vartų automatikos ir prieigos valdymo sprendimai, pasižymintys unikaliomis ir išskirtinėmis savybėmis, bet tuo pačiu – paprasti, prieinami ir pritaikyti žmonėms. Naujos kartos technologija, kuri sukurta bendram labui – ir montuotojams, ir naudotojams.

Daugiau informacijos rasite čia.

„iNOVO“ specializuojasi aukštos kokybės durų ir langų įrangos, tokios kaip rankenos, spynos, vyriai ir kiti architektūriniai gaminiai, parduodami pagal „InovoTM“ prekės ženklą. Bendrovės klientai yra iš Europos rinkų, reikalaujančių tik aukščiausios kokybės produktų.

Daugiau informacijos rasite čia.

„Villes“ 1945m. įkūrė p. Villa Pietro Paolo. Nuo tos akimirkos kompanija užsiima ir tobulina metalų gamybą. Per ilgus darbo metus įmonė įgijo daug svarbios ir vertinamos techninės patirties įvairiuose sektoriuose.

Visi „Villes“ produkai yra planuojami ir realizuojami įmonės viduje. Kompanija naudoja tik aukštos kokybės medžiagas ir ilgaamžiškumui pritaikytas technologijas.

Daugiau informacijos rasite čia.

„C.C.E.“„Costruzioni Chiusure Ermetiche Srl“ – buvo įkurta 1980 m. ir pradėjo gaminti išsiskleidžiančius, automatinius durų slenksčius, kurie apsaugo nuo erzinančių trupinių, vėjo ir triukšmo, patenkančių pro durų apačią. Didelį pasisekimą garantavo gaminio naudingumas bei jo gamybai pritaikytos naujosios technologijos.

Automatinių durų slenksčių gamintoja laikui bėgant įkūrė ir saugos sistemų sektorių, kuriame pradėjo gaminti spaudimui jautrius durų kraštus, kad automatinės durys būtų apsaugotos. Naujausių standartų laikymasis ir kokybiškų žaliavų naudojimais greitai tapo „C.C.E.“  vardo atitikmeniu. Įmonės gaminami spaudimui jautrūs durų kraštai yra vertinami kaip vieni geriausių rinkoje.

Daugiau informacijos rasite čia.