Prekių katalogas

Durų rankenos

CLASSIC rankenų linija

CLASSIC linijos rankenos – tai dizainas be galiojimo termino, tiksiantis kiekvienam interjerui.

INOX rankenų linija

Iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno pagamintos INOX rankenos yra puikus pasirinkimas šiuolaikiško ir minimalistinio dizaino gerbėjams.

MANITAL rankenų linija

Italijoje gimusios MANITAL durų rankenos atspindi kompanijos filosofiją, kurios pagrindiniai principai yra aistra dizainui, meilė detalėms ir drąsa eksperimentuoti

DND rankenų linija

DND durų rankenos įkūnija prabangą, eleganciją ir funkcionalumą, sukuriamą genialiai derinant kontrastuojančių stilių formas ir medžiagas.

Kitos rankenos

Klasikinio stiliaus rankenos vidaus ir lauko durims iš lieto aliuminio ir ir žalvario.

 

Patikimumas ir dėmesys net smulkiausioms detalėms – tokiu principu dirba mūsų atstovaujami gamintojai. MANITAL, DND, FMN Martinelli – tai pripažinti išskirtinio dizaino, kokybiškų durų rankenų gamintojai Europoje. Lietuvoje šių kompanijų gaminiai parduodami nuo 1996 m. ir yra užsitarnavę pirkėjų pasitikėjimą.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis durų rankenas?

Patogumas

Durų rankena mes kasdien daug kartų naudojamės atidarydami ar uždarydami duris. Kad šis procesas būtu sklandus ir patogus, durų rankenos turi atitikti šiuos reikalavimus:

  • Patogi forma. Renkantis rankenos modelį reikia atkreipti dėmesį į tai, kad tarpas tarp durų ir rankenos turi būti patogus paimti rankai. Jeigu durys yra su stiklo apvadais ar iškiliais durų ornamentais, rekomenduojame rankenos formą, išlenktą į išorę.
  • Suderinta rankenos spyruoklė. Lenkdami rankeną neturėtumėte jausti bereikalingo pasipriešinimo, o paleidus rankeną ji turi grįžti į pradinę būseną. Kuo masyvesnė rankena, tuo spyruoklė turi būti tvirtesnė, kad rankena nebūtų nusvirusi.

Tvirtinimas

Varstant durys sukeliamos apkrovos rankenų tvirtinimo elementams. Jeigu rankena prie durų pritvirtinta tik medvaržčiais, bėgant laikui jie išsijudina. Mūsų parduodamos rankenos tvirtinamos per spyną kiaurai susiveržiančiais varžtais, taip pat turi turi papildomą šešiakampį tvirtinimo varžtą į ašį tarp rankenų, todėl galite būti ramūs, kad rankenos laikysis tvirtai.

Dizainas

Dažniausiai rankenos yra pasirenkamos taip, kad tiktų prie kambario interjero ir būna klasikinio, modernaus ar kitokio stiliaus. Renkantis rankenų spalvą ir formą svarbu atsižvelgti ir į durų bei aplink jas esančių interjero elementų spalvą. Gerai parinkta durų rankena, panašiai kaip varlytė vyriškame kostiume, gali tapti stilingu ir ir akį traukiančiu akcentu.

Apdirbimas

Iš nerūdijančio plieno pagamintos rankenos (pvz., INOX) turi itin kietą paviršių, kuris suteikia durų rankenai ilgaamžiškumo. Tokios rankenos puikiai tinka tiek vidaus, tiek lauko durims. Žalvarinės rankenos gaminamos karšto štampavimo būdu, kuris garantuoja aukščiausią kokybės laipsnį ir ilgaamžiškumą. Kaip ir nerūdijantis plienas, žalvaris tarnauja ilgą laiką bet kokiomis aplinkos sąlygomis. Iš cinko pagamintos rankenos – puikus kokybės ir kainos derinys, tinkantis tik vidaus sąlygoms.

Priedai

Prie rankenų pagal spalvą ir stilių galima priderinti papildomus elementus:

  • apyrakčiai spynos cilindrui,
  • apyrakčiai, skirti uždengti „Buratino rakto“ raktaskylei,
  • WC suktukai su numatyta galimybe atidaryti WC duris iš išorės (tai ypač aktualu turintiems mažų vaikų, kurie gali netyčia užsirakinti, ir kitais atvejais)