Savo būstais besirūpinantys šeimininkai butuose įsirenginėja vaizdo kameras, samdo apsaugos bendroves, įsigyja šunį ar net prie durų palieka metalinį kibirą. Nes tikima, kad, ilgapirščiams įsibrovus į namus, kilęs triukšmas suveiks lyg sirena. Kam taip vargintis? Pasaulis tiek pažengęs į priekį, kad idealus sprendimas – išmanioji spyna.

Į savo būstus žvelgiantys inovatyviai ir besidomintys  technologijomis žmonės jau žino – gyvenimo kokybę pagerina SMART išmaniosios spynos. Jos paprastos naudoti, funkcionalios, o gyvenimas tampa kur kas saugesnis bei patogesnis.

Kas yra išmanioji spyna?

Tai pažangus belaidis užraktas, leidžiantis lengvai valdyti prieigą prie savo namų spynos, naudojant išmanųjį telefoną. “Liaukitės nerimauti dėl pamestų ar pamirštų raktų, naudokite savo išmanųjį telefoną, norėdami užrakinti arba atrakinti duris”, – sako išmaniųjų namų ekspertas Tomas Peleckis. Jis garantuoja – išmanioji durų spyna puikiai tinka beveik kiekvienoms durims, be to, ją paprasta net pačiam susimontuoti. Išmanioji spyna veikia kaip standartinė spyna, bet tuo pačiu turi Bluetooth ir Z-Wave palaikymą. Užraktas gali būti valdomas nuotoliniu būdu, įjungiamas arba išjungiamas tiesiog išmaniuoju telefonu. Plačiau apie išmaniuosius durų užraktus skaitykite čia: Išmaniosios durų spynos

 Ismaniosios spynos

 

Durys, kuriose yra išmanioji spyna, atrakinamos greitai, priėjus prie jų ir automatiškai užrakinamos paėjus toliau. Jei namuose yra daugiau žmonių, atvyko svečių, nebūtina jiems duoti raktų – duris atrakinti galite ir nuotoliniu būdu. Tai ypač patogu, jei į namus įsileidžiate valytojus, remonto meistrus.

Išmanioji spyna – puikus sprendimas ir nuomos paslaugas teikiančioms įmonėms ar asmenims, kurie nuomoja savo būstus. Integracija su Airbnb leidžia valdyti užraktus per mobiliąją aplikaciją. Duris galima atrakinti ir užrakinti, suteikiant prieigą patiems nesant namuose. Visa tai dėl to, kad išmaniosios spynos turi labai daug galimybių bei funkcijų. Jos suteikia galimybę kur kas paprasčiau ir lengviau atlikti įprastus kasdieninius apsaugos darbus – jie yra aukštesnio lygio.

Išmaniąsias spynas jau galima įsigyti internetu. „UAB Vairema“ svetainėje adresu www.vairema.lt
Esame vieni didžiausių įmonių, plėtojančių mažmeninę ir didmeninę prekybą durų ir langų furnitūra, kiemo ir garažo vartų automatika bei protingų namų sistemomis. Taip galėsite sutaupyti ne tik daug laiko, tačiau ir pinigų. Šiuo metu spynų pasirinkimas yra gausus, tad tikrai verta pasikonsultuoti su ekspertais. Juk jie sukaupę daug informacijos, kuria pasidalijo klientai. Tomas Peleckis sako, kad išmaniąsias spynas savo namuose sumontavę šeimininkai lyg vienas vardija – jie gavo galimybę gyventi kur kas komfortabiliau ir tuo pačiu – saugiau. “Todėl nieko nelaukite ir išbandykite inovacijas, kurios suteiks Jums galimybę gyventi geriau jau šiandien”, – šypsosi ekspertas.

Beje, užsakytos spynos pristatomos iki pat jūsų namų durų. Neabejokite – kartu su spynų pristatymu suteiksime ir jų montavimo instrukcijas bei reikiamą pagalbą ir konsultacijas.

Juk jums, taupantiems savo laiką, tai labai svarbu, tiesa?

Susisiekite su mumis jau dabar:  UAB Vairema https://vairema.lt/kur-isigyti/