Prekių katalogas

Spynos

Vidaus durų spynos

Tylaus veikimo,testuotos iki 500 tūkst. varstymosi ciklų ABLOY ir AGB spynos vidaus durims.

Padidinto saugumo spynos

Securemme,Abloy ir Cisa-Elbor padidinto saugumo spynos atitinkančios aukščiausią 7 saugumo klasę.

Elektrinės spynos

Elektromechanines ABLOY spynos rekomenduojamos naudoti praėjimo kontrolei,kuriai keliami saugaus užrakinimo ir patikimo veikimo reikalavimai.

 

NAUDINGA INFORMACIJA RENKANTIS SPYNĄ

 

Kas svarbu renkantis saugią spyną:

 

Kas svarbu renkanti vidaus durų spyną:

 

Spynos– naudingi įtaisai, skirti apsaugoti Jūsų turtą nuo vagysčių ir plėšimų, sustabdyti nelauktus svečius bei suteikti patikimumą ir ramybę Jums tiek esant namuose, tiek išvykus ilgesniam laikui ir palikus turtą. Svarbiausia spynos savybė – saugumas. Visos jos, priklausomai nuo to, kiek saugumo kriterijų atitinka, yra klasifikuojamos į saugumo klases pagal nustatytus Europos Sąjungos standartus. Cilindrinės spynos klasifikuojamos į 5 saugumo klases, o seifinės – į 7 saugumo klases. Kuo aukštesnė saugumo klasė, tuo daugiau saugumo kriterijų ji atitinka ir yra patikimesnė. Vertinant spynos saugumą bei priskiriant ją atitinkamai saugumo klasei, yra atsižvelgiama į šiuospagrindinius kriterijus:

UAB „Vairema“ jau 15 metų teikia aukštos kokybės, pripažintų ir sertifikuotų gamintojų spynas. Įmonės specialistai, esant pageidavimui, suteikia profesionalias konsultacijas ir informaciją apie dominančias spynas, jų gamintojus, saugumo klases, atitiktį standartams; padeda išsirinkti kliento poreikius atitinkančią spyną iš siūlomo plataus spynų asortimento.

 

PRIPAŽINTI SAUGIŲ SPYNŲ GAMINTOJAI

 

 • ABLOY– Suomijos gamintojo spynos: vidaus durų, lauko durų, padidinto saugumo, papildomos, elektrinės. Tai vienas didžiausių spynų gamintojų pasaulyje (susijungęs su ASSA ABLOY koncernu), siūlantis labai platų spynų ir rakinimo sistemų asortimentą. ABLOY spynų gamybai naudojamos medžiagos pasižymi specialiomis savybėmis, kurios padidina spynos atsparumą gręžimui, kitiems poveikiams. ABLOY spynos ilgaamžės, atsparios dilimui, korozijai.
 • Ypatingai patikimos ABLOY DISKLOCK ir ABLOY PROTEC cilindrinės spynos – tai aukščiausios 5 saugumo klasės spynos, kurių unikali cilindro konstrukcija visiškai atspari oro poveikiui, raktai patentuoti ir gaminami tik pas įgaliotus atstovus, yra 2 mlrd. vieno rakto profilio variantų, raktas vienu metu suka visus cilindro diskelius, o bent vieną diskelį pasukus neteisingai, kiti užsiblokuoja – tai suteikia aukščiausio lygio apsaugą nuo ilgapirščių.
 • ABLOY BODAQUARD seifinės spynos – aukščiausios 7 saugumo klasės, raktai patentuoti ir gaminami tik pas įgaliotus atstovus, unikali patentuota plokštelių mechanizmo konstrukcija apsaugo nuo atrakinimo visrakčiu; korpusas padengtas kietmetaliu, apsaugančiu nuo gręžimo, skląstis apsaugotas nuo sulaužymo; spynos liežuvėlis atlaiko iki 1 t stūmimo jėgos spaudimą.
 • SECUREMME- Italijos gamintojo spynos: padidinto saugumo seifinės ir cilindrinės, papildomos spynos. Jos sertifikuotos pagal ISO kokybės standartą, turi daugiau nei 200 mln. rakto kombinacijų, specialiu plieno-mangano lydiniu apsaugotos nuo gręžimo; rakinamos 4 rakto pasukimais; rakina duris trimis kryptimis; raktai užplombuoti gamyklinėje pakuotėje ir atidaromi tik pirkėjo akivaizdoje.
 • AGB- Italijos gamintojo įvairios vidaus durų spynos.
 • CISA- Italijos gamintojo spynos ELBOR-GRANIT: padidinto saugumo seifinės spynos.
 • NEMEF– Nyderlandų gamintojo, priklausančio ASSA ABLOY koncernui padidinto saugumo spynos.
 • ZONE– D.Britanijos gamintojo Zone Security Products (UK) Limited padidinto saugumo kodinės spynos ZONE 2000.

 

PRAKTINIAI PATARIMAI

 

 • Prieš perkant spyną, vertėtų pasikonsultuoti su specialistais, sužinoti, ar Jūsų išsirinkta spyna yra sertifikuota, koks jos saugumo lygis, kokiai saugumo klasei spyna priskirtina.
 • Dauguma vagysčių ir plėšimų įvyksta pritaikius visraktį arba sulaužius spyną, dėl to reikėtų skirti daug dėmesio itin saugios ir patikimos spynos pasirinkimui. Aukštos saugumo klasės spynos santykinai brangesnės, tačiau tai ilgaamžė investicija į Jūsų namų saugumą.
 • Norint padidinti saugumą, reikėtų pasidomėti rakto dauginimo kontrole ir užrakto apsauga, ar spynos užraktas turi visas reikalingas apsaugas nuo mechaninio laužimo, gręžimo, rūgščių poveikio.
 • Pametus raktą, rekomenduojama nedelsiant pakeisti užraktą, o ne tiesiog pasidaryti naują raktą pirmoje pasitaikiusioje raktų dirbtuvėje.
 • Renkantis užraktą, patikimiausi ir atspariausi nešvarumų, drėgmės, užšalimo, rūgščių poveikiui yra besisukančių diskų principu veikiantys cilindriniai spynų užraktai.
 • Norint sutaupyti ir sprendžiant, ar pasirinkti dvi žemesnės saugumo klasės spynas ar vieną aukštesnės saugumo klasės spyną, rekomenduojama rinktis antrąjį variantą kaip optimalų.
 • Durų saugumui padidinti rekomenduojama statyti skirtingų tipų aukštesnės saugumo klasės spynas (cilindrinę ir seifinę).
 • Norint padidinti spynos efektyvumą, reikėtų ją statyti kokybiškose ir tvirtose duryse (jei bus nekokybiškos, silpnos durys, net ir gera spyna negalės apsaugoti Jūsų turto).
 • Kad duris būtų sudėtingiau mechaniškai išlaužti, jas reikėtų montuoti taip, kad durys atsidarinėtų į išorę.

Daugiau naudingų ir profesionalių patarimų Jums suteiks UAB "Vairema" specialistai, kurie padės Jums išsirinkti tinkamiausią spyną.