Securemme

Secureme

Securemme, firmą, kuri specializuojasi durų užraktų ir durų aksesuarų gamybos srityje. Moderni ir automatizuota gamyba tvirtai laikosi savo įsipareigojimo sutvirtinti ir išlaikyti gyva tradiciją, pradėtą dar 1967 m. Mario Malighetti, didžiulę patirtį.

Įsipareigojimo, kurį šiandien toliau vykdo antroji šeimos verslininkų karta, tikslas yra gaminti produktus su ženklu „pagamintas Italijoje“ pasižyminčius funkcionalumu, saugumu, puikiu dizainu ir patikimumu. Naujas gamyklos pastatas, esantis greta dviejų jau anksčiau buvusių gamyklų, padidino vidaus gamybinį plotą iki 5 000 kvadratinių metrų ir su didesniu nauju bei kvalifikuotu personalu Securemme sustiprino savo skyrius visuose lygmenyse.

Securemme tikslas yra gaminti durų apsauginius užraktus ir aksesuarus išskirtinai tik Italijoje, laikantis VISION 2000 gairių, kurios sertifikuoja gamybos procesą, taikant griežtą produkto kontrolę kiekviename etape. Proceso kokybė, produkto kokybė, santykių kokybė yra trys esminiai principai, kurie sudaro Securemme taikomos vystymosi strategijos pagrindą, siekiant suderinti produktų eksploatacines savybes su rūpinimusi klientais.

Tik po testavimo produktas yra pristatomas klientams, garantuojant, kad vis produktai bus absoliučiai identiškai testuotam modeliui ir kad produktai yra patikrinti atsparumo ir apsaugos nuo įsilaužimo testais. Tyrimai atlieka ypatingai svarbų vaidmenį , siekiant kompanijos tikslų bei norint išlaikyti konkurencingumą itin konkurencinėje aplinkoje.

Securemme tyrimai ir plėtra yra orientuoti į komponentų ir naujoviškų medžiagų tyrinėjimą, naujų produktų rūšių paiešką, ir yra vykdomi ne tik pagal specifinius mūsų klientų reikalavimus, bet taip pat ir numatant rinkos poreikių vystymąsi. Tai ir leido jai pastaraisiais metais įeiti į elektronikos srities rinką.

Tinkamas informacijos tvarkymas ir perdavimas, išvystyti dėka klientų pasiūlymų, sudarė sąlygas darbuotojams siekti svarbių patobulinimų ir naujovių.

www.securemme.it