AGB

Agb

AGB - Alban Giacomo SpA buvo įkurta 1947 m. Šiandien kompanija turi daugiau nei 300 darbuotojų, užimdami daugiau nei 40 000 kvadratinių metrų teritoriją ir įtraukę 20 000 gaminių į katalogą ir gali patenkinti bet kokius poreikius durų ir langų technikos srityje. Nuo 1996 m. bendrovė atestuota pagal ISO9001:94, o 2004 m., toliau vystantis ISO 9001 standartui, gavo ISO9001:2000 atestaciją. Daugelis medienos prekių, PVC-U ar kombinuotų durų ir langų gamintojų tiek Italijoje, tiek ir užsienyje yra bendrovės partneriai.

AGB suvokia technologijų pažangos svarbą ir gausiai investuoja savo resursus į naujų produktų tyrimus ir plėtrą. Naujasis AGB sandėliavimo procesas, naudojama moderniausia įranga ir technologijos, užtikrina greita, tikslią sistemą.

1947 m. p. Antonio, pradėjo gaminti vyrius sunkiems plieniniams vartams ir medinių durų aksesuarus, sekdamas savo tėvo, Giacomo Alban, pėdomis. Antonio 1953 m. įkūrė nedidelę gamyklą ir su juo pradėjo bendradarbiauti su p. Giorgio Alban administravimo ir komercinės veiklos srityje.

1968 m. Būstinę buvo perkelta į Romano d'Ezzelino, kur ir įsikūrė Alban Giacomo SpA. Nuo to momento, nuolat investuodama į gamybos fabrikus bei žmoniškuosius išteklius, įmonė tapo modernia pramonės kompanija, lydere langų ir durų technikos rinkoje Italijoje. AGB s norėdama išlikti konkurencinga rinkoje, atsižvelgia į savo produktų, organizavimo ir savo paslaugų, pradedant tyrimais ir baigiant pagalbos teikimo ir po pardavimo, kokybę. Poreikis siekti geriausio atsispindi nuolatiniuose reiklių bei skirtingų tipų klientų tyrimuose. Tai privedė AGB prie bendrų kokybės tyrimų, kurie tapo bet kurios įmonės darbiniu metodu ir atsiradimo prielaida.

www.agb.it