Apie mus

Atstovaujami gamintojai

Abloy

Kompanija „Abloy“ Oy - viena pagrindinių Skandinavijos spynų, rakinimo sistemų, rankenų ir durų furnitūros gamintojų, o elektromechaninių spynų technologijos ir gaminių plėtros srityje ji pirmauja visame pasaulyje. „Abloy“ Oy įeina į grupę „ASSA ABLOY - tai didžiausias koncernas, jungiantis įmones, gaminančias spynas, rakinimo sistemas ir durų furnitūrą.

Labai platus ABLOY® gaminių pasirinkimas - juos galima pritaikyti biurų pastatams, individualiems ir daugiabučiams namams, mokykloms, ligoninėms, prekybos centrams, pramonės ir specialiosios paskirties pastatams, taip pat tokiems pastatams, kuriuose reikia įvairaus tipo spynų ir rakinimo sistemų.

ABLOY® gaminių asortimentas yra labai platus - tai mechaninių spynų korpusai, skirtingi cilindrai - ir medinėms, ir profilinėms durims, elektromechaninių spynų korpusai, durų pritraukėjai, rankenos ir durų furnitūra, durų automatikos įrenginiai, industrinės įrengimų spynos, pakabinamos spynos ir biuro baldų spynos.

„Abloy“ Oy turi ilgalaikę patirtį ir istoriją, įmonės vystyme galima išskirti tokius etapus:
1907 Emil Henriksson atrado diskinio mechanizmo cilindrą.
1918 Įsteigta „Ab Låsfabriken Lukkotehdas“ Oy.
1919 Įsteigta „Ab Lukko“ Oy.
1923 „Kone ir Silta“ nusipirko „Ab Lukko“ Oy.
1936 „Kone ir Silta Oy“ perėjo „Wärtsila“ nuosavybėn.
1968 Pradėjo dirbti Joensuu gamykla.
1988 „Primo“ Oy perėjo „Wärtsila“ nuosavybėn.
1990 Veiklą pradėjo „Abloy Oy“.
1994 „Abloy“ Oy prisijungė prie „ASSA ABLOY“ koncerno.
1997 Darbą pradėjo nauja durų pritraukėjų gamykla Joensuu.

Agb

AGB - Alban Giacomo SpA buvo įkurta 1947 m. Šiandien kompanija turi daugiau nei 300 darbuotojų, užimdami daugiau nei 40 000 kvadratinių metrų teritoriją ir įtraukę 20 000 gaminių į katalogą ir gali patenkinti bet kokius poreikius durų ir langų technikos srityje. Nuo 1996 m. bendrovė atestuota pagal ISO9001:94, o 2004 m., toliau vystantis ISO 9001 standartui, gavo ISO9001:2000 atestaciją. Daugelis medienos prekių, PVC-U ar kombinuotų durų ir langų gamintojų tiek Italijoje, tiek ir užsienyje yra bendrovės partneriai.

AGB suvokia technologijų pažangos svarbą ir gausiai investuoja savo resursus į naujų produktų tyrimus ir plėtrą. Naujasis AGB sandėliavimo procesas, naudojama moderniausia įranga ir technologijos, užtikrina greita, tikslią sistemą.

1947 m. p. Antonio, pradėjo gaminti vyrius sunkiems plieniniams vartams ir medinių durų aksesuarus, sekdamas savo tėvo, Giacomo Alban, pėdomis. Antonio 1953 m. įkūrė nedidelę gamyklą ir su juo pradėjo bendradarbiauti su p. Giorgio Alban administravimo ir komercinės veiklos srityje.

1968 m. Būstinę buvo perkelta į Romano d'Ezzelino, kur ir įsikūrė Alban Giacomo SpA. Nuo to momento, nuolat investuodama į gamybos fabrikus bei žmoniškuosius išteklius, įmonė tapo modernia pramonės kompanija, lydere langų ir durų technikos rinkoje Italijoje. AGB s norėdama išlikti konkurencinga rinkoje, atsižvelgia į savo produktų, organizavimo ir savo paslaugų, pradedant tyrimais ir baigiant pagalbos teikimo ir po pardavimo, kokybę. Poreikis siekti geriausio atsispindi nuolatiniuose reiklių bei skirtingų tipų klientų tyrimuose. Tai privedė AGB prie bendrų kokybės tyrimų, kurie tapo bet kurios įmonės darbiniu metodu ir atsiradimo prielaida.

Secureme

Securemme, firmą, kuri specializuojasi durų užraktų ir durų aksesuarų gamybos srityje. Moderni ir automatizuota gamyba tvirtai laikosi savo įsipareigojimo sutvirtinti ir išlaikyti gyva tradiciją, pradėtą dar 1967 m. Mario Malighetti, didžiulę patirtį.

Įsipareigojimo, kurį šiandien toliau vykdo antroji šeimos verslininkų karta, tikslas yra gaminti produktus su ženklu „pagamintas Italijoje“ pasižyminčius funkcionalumu, saugumu, puikiu dizainu ir patikimumu. Naujas gamyklos pastatas, esantis greta dviejų jau anksčiau buvusių gamyklų, padidino vidaus gamybinį plotą iki 5 000 kvadratinių metrų ir su didesniu nauju bei kvalifikuotu personalu Securemme sustiprino savo skyrius visuose lygmenyse.

Securemme tikslas yra gaminti durų apsauginius užraktus ir aksesuarus išskirtinai tik Italijoje, laikantis VISION 2000 gairių, kurios sertifikuoja gamybos procesą, taikant griežtą produkto kontrolę kiekviename etape. Proceso kokybė, produkto kokybė, santykių kokybė yra trys esminiai principai, kurie sudaro Securemme taikomos vystymosi strategijos pagrindą, siekiant suderinti produktų eksploatacines savybes su rūpinimusi klientais.

Tik po testavimo produktas yra pristatomas klientams, garantuojant, kad vis produktai bus absoliučiai identiškai testuotam modeliui ir kad produktai yra patikrinti atsparumo ir apsaugos nuo įsilaužimo testais. Tyrimai atlieka ypatingai svarbų vaidmenį , siekiant kompanijos tikslų bei norint išlaikyti konkurencingumą itin konkurencinėje aplinkoje.

Securemme tyrimai ir plėtra yra orientuoti į komponentų ir naujoviškų medžiagų tyrinėjimą, naujų produktų rūšių paiešką, ir yra vykdomi ne tik pagal specifinius mūsų klientų reikalavimus, bet taip pat ir numatant rinkos poreikių vystymąsi. Tai ir leido jai pastaraisiais metais įeiti į elektronikos srities rinką.

Tinkamas informacijos tvarkymas ir perdavimas, išvystyti dėka klientų pasiūlymų, sudarė sąlygas darbuotojams siekti svarbių patobulinimų ir naujovių.

FMN Martinelli / Dnd

FMN Martinelli įkurta 1968 m. Valle Sabbia, Šiaurės Italijos regione, kuris tradiciškai yra išlaikęs savo kompetenciją ir aistrą lietiems žalvario gaminiams. Gamykla užima 10 000 kvadratinių metrų plotą, kur organizuojamas darbas, dėmesį sutelkiant į našumą ir saugumą. Nuodugnūs tyrimai ir nuolatinis siekimas pagerinti produktų kokybę yra kiekvieno sprendimo pagrindas, pradedant nuo detalaus planavimo ir atsakingo kokybiškų žaliavinių medžiagų parinkimo bei visų kitų darbo etapų metu. Remiantis abiem šiais kriterijais buvo sukurtos durų rankenų, apimančių tiek klasikinius, tiek ir šiuolaikinius elementus gamybos linijos. Kvalifikuoto personalo, sumanios komunikacijos ir našios produktų distribucijos teikiami privalumai leido įgyti populiarumą ir pasitikėjimą tarp Tarptautinių klientų, kurie dalinasi ir supranta mūsų vertybes.

Įmonės naujoviškumas puikiai pasireiškia "dnd" linija (angl. diffusion of new design – naujo dizaino paplitimo) bei vidiniu susiskaidymu, atsiradusiu kaip natūralus atsakas į rinkos poreikius, kylančius jai vystantis. "dnd" yra naujos krypties ir mūsų įsipareigojimo dizaino ir kokybės reikalavimams rodiklis.

Ghidini
Ghidini Pietro Bosco gamykla turi ilgalaikę praeitį – rankenas ir jų komponentus joje gaminama nuo 1929 m. Pietro Ghidini įkūrė pirmąjį žalvarinių rankenų ir peilių gamybos cechą, kuris lėtai, bet užtikrintai kartu su šeimos pagalba išaugo iki modernios pramonės cecho dydžio.

1950 m. pasižymėjo naujojo fabriko sukūrimu, nuolatinio techninių naujovių ieškojimo proceso pradžią, kurią atspindi didžiulės apimties gaminių katalogas, kuriame tikrai galima rasti rankenų bei žalvario, aliuminio, cinko lydinių, nailono bei geležies komponentų. Šiuo metu firma yra įsikūrusi Brozzo Val Trempia vietovėje, joje pastatyta naujoji gamykla, užimanti 18 000 kv. m., o taip pat ir keturi fabrikai apylinkėse.

Šiandien, kai firmai vadovauja jau ketvirtoji karta, Ghidini Pietro Bosco patvirtina originalios filosofijos, pagrįstos nuolatine naujovių paieška, derinant naujoves su tinkamu kokybės ir kainos santykiu, bei naujos produktyvios organizacijos suvienytos prekiniu ženklu sukūrimu, veiksmingumą.