Apie mus

Apie įmonę

UAB "Vairema" įsteigta 1995 metais. Dabar įmonės atstovybės veikia didžiuosiuose Lietuvos miestuose - Vilniuje,
Panevėžyje, Marijampolėje ir Šiauliuose. Pastarajame mieste yra pagrindinė įmonės būstinė. Sėkmingai žengiame ir į kitų šalių rinkas - jau veikia atstovybė Latvijoje (Rygoje). Bendrovė sparčiai auga – gerų rezultatų siekiame kartu su profesionalia darbuotojų komanda, nuolatos plečiant ir atnaujinant prekių asortimentą, teikiant vis daugiau įvairių kokybiškų paslaugų. Džiaugiamės, kad mūsų produkcija jau gerai pažįstama ir plačiai naudojama, todėl stengiamės rasti naujų partnerių ir palaikyti ryšius su gamintojais, statybinėmis organizacijomis, architektais, projektuotojais ir individualiais užsakovais.

UAB "Vairema" yra viena didžiausių įmonių, plėtojančių mažmeninę ir didmeninę prekybą durų ir langų furnitūra. Tokia iš pat pradžių buvo įmonės veiklos kryptis, tad dabar, įgiję patirties, galime Jums pasiūlyti labai platų ir specifinį prekių asortimentą. Parduodame tiktai kokybišką žinomų gamintojų produkciją. UAB "Vairema" kartu su partneriais UAB"Romida" valdo didžiausią specializuotą spynų ir kitos durų furnitūros mažmeninės prekybos tinklą "Spynų pasaulis", kur architektai, statybininkai, durų ir langų gamintojai ir kiti vartotojai gali rasti visko, ko reikia saugiam butui, namui ar biurui įrengti.

Mes importuojame įvairius gaminius ir turime išskirtines teises platinti garsiausių pasaulio spynų, rankenų, vyrių ir kitos durų furnitūros gamintojų produkciją. UAB "Vairema" atstovauja Suomijos įmonei "Abloy“ Oy, kuri yra užraktų ir durų priedų gamybos lyderis visame pasaulyje. Su "Abloy" produkcija sprendžiamos rakinimo problemos įvairiausiose srityse. Tai daroma remiantis ilgalaike gamybos ir tyrimų patirtimi, klientų keliamais reikalavimais ir veiklos tikslais. Be to, įmonė turi išskirtines teises platinti Italijos, Ispanijos, Vokietijos, Olandijos gamintojų - "Dnd", "Martinelli", "Ghidini", "AGB", "SPS" , "Securemme" - produkciją Lietuvoje.

UAB "Vairema" specializacija - ir sisteminių užraktų (vadinamųjų "Master Key" - vieno rakto sistemų), dažnai įrengiamų viešbučiuose, dideliuose gamybiniuose, pramoniniuose, administraciniuose pastatuose ir pastatų grupėse, kūrimas ir diegimas.

UAB „Vairema“ sėkmingai dalyvavo įgyvendinant statybinius projektus visoje Lietuvoje: AB „Mažeikių nafta“, AB „Hansabankas“, AB „Rytų skirstomieji tinklai“, AB „Lietuvos energija", Kauno prisikėlimo bažnyčia, prestižinių butų kompleksas „Taurakalnio perlas“.

Tiekiame labai įvairią aukštos kokybės durų ir langų furnitūrą, skirtą tiek medinėms ir faneruotoms, tiek metalinėms durims gaminti. Didžioji produkcijos dalis atitinka Lietuvos ir Europos kokybės saugumo reikalavimus ir yra sertifikuota pagal ISO standartus.